Bębny kablowe, Elektrodrążarka, Motoryzacja

Garaże blaszane

Off 178
Garaże blaszane
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

garaze-blaszane-2Przychodzi taki wiek w życiu mężczyzny, że postanawia spełnić swoje większe lub mniejsze marzenia. Ja po dość długich poszukiwaniach kupiłem kultowego Fiata 126p i spełniłem to swoje marzenie. Posiadanie klasyka, możliwość podróżowania jak za dawnych lat i spojrzenia przechodniów sprawiają ogromną radość i dają dużą satysfakcję.
Jednak w związku z posiadaniem tego ekstra samochodu pojawiła się konieczność budowy w szybkim czasie dodatkowego garażu. Świetnym pomysłem okazały się garaże blaszane. Znalazłem odpowiedniego producenta przez internet i w formularzu zamówienia wybrałem kolor, wielkość, drzwi otwierane do góry oraz dwuspadowy dach garażu. W urzędzie powiatowym zgłosiłem jego budowę (pozwolenie na budowę nie jest już konieczne). Najbardziej czasochłonnym było przygotowanie podłoża – musiałem wkopać i wypoziomować bloczki betonowe oraz zabezpieczyć grunt folią, na którą wysypałem żwir. Sam montaż konstrukcji przez firmę trwał około 3 godzin.
Wybór tego tupu garażu był bardzo dobrym pomysłem, bo już po tygodniu, niedużym kosztem, fiacik mógł bezpiecznie parkować pod dachem.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • Samochód zastępczy – Gliwice

    Kiedy przysługuje nam samochód zastępczy z OC W Polsce jak i zresztą na całym świecie, bardzo mało kierowców wie tak naprawdę, kiedy przysługuje im samochód zastępczy z ubezpieczenia OC. Zgodnie z obecnie panującymi przepisami drogowymi, sprawca wypadku zawsze ponosi odpowiedzialność przed ofiarami zdarzenia w ramach uszkodzenia pojazdu. W takiej sytuacji osoby pokrzywdzone mogą skorzystać z…

  • Specjalistyczne usługi przewozu

    Potrzebujesz dobrego i sprawdzonego dostawcy? Porównaj oferty w sieci i sprawdź opinie. Na co powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru dostawcy? Jest wiele czynników, które powinieneś porównać. Wybór może trwać pewien czas, ale gwarantuje Ci, że nawiążesz współpracę z odpowiednimi ludźmi. Na co zwrócić uwagę wybierając specjalistyczne usługi przewozu? Duże znaczenie ma miejsce firmy. Jeżeli potrzebujesz…

Kategorie