Motoryzacja

Garaże blaszane

Off 167
Garaże blaszane
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

garaze-blaszane-2Przychodzi taki wiek w życiu mężczyzny, że postanawia spełnić swoje większe lub mniejsze marzenia. Ja po dość długich poszukiwaniach kupiłem kultowego Fiata 126p i spełniłem to swoje marzenie. Posiadanie klasyka, możliwość podróżowania jak za dawnych lat i spojrzenia przechodniów sprawiają ogromną radość i dają dużą satysfakcję.
Jednak w związku z posiadaniem tego ekstra samochodu pojawiła się konieczność budowy w szybkim czasie dodatkowego garażu. Świetnym pomysłem okazały się garaże blaszane. Znalazłem odpowiedniego producenta przez internet i w formularzu zamówienia wybrałem kolor, wielkość, drzwi otwierane do góry oraz dwuspadowy dach garażu. W urzędzie powiatowym zgłosiłem jego budowę (pozwolenie na budowę nie jest już konieczne). Najbardziej czasochłonnym było przygotowanie podłoża – musiałem wkopać i wypoziomować bloczki betonowe oraz zabezpieczyć grunt folią, na którą wysypałem żwir. Sam montaż konstrukcji przez firmę trwał około 3 godzin.
Wybór tego tupu garażu był bardzo dobrym pomysłem, bo już po tygodniu, niedużym kosztem, fiacik mógł bezpiecznie parkować pod dachem.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • Samochody dostawcze

    Całkiem niedawno media obiegła informacja o eksperymencie przeprowadzonym na amerykańskich dzieciach w wieku przedszkolnym. Kazano im narysować skąd pochodzi mleko, ryba i kilka innych produktów żywnościowych. Okazało się, że wiele dzieci uważa, że ryba to brązowy prostokąt w panierce, zaś mleko co wydaje się być oczywiste pochodzi z kartonu. My, wychowani na polskich wsiach możemy…

  • Kurs prawa jazdy Lublin

    Umiejętność jazdy samochodem jest niezwykle ważna w obecnych czasach, do wykonywania niektórych zawodów bywa wręcz konieczna. A żeby potwierdzić swoje umiejętności, musimy oczywiście uzyskać prawo jazdy. Oczywiście, możemy dopuścić się oszustwa i pokrętnym sposobem lub znajomościami załatwić sobie fałszywy dokument. Jednak co z tego, jeśli wciąż nie będziemy potrafili prowadzić auta? Pamiętajmy, że jednak papierek…