Bębny kablowe, Elektrodrążarka, Motoryzacja

Garaże blaszane

Off 174
Garaże blaszane
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

garaze-blaszane-2Przychodzi taki wiek w życiu mężczyzny, że postanawia spełnić swoje większe lub mniejsze marzenia. Ja po dość długich poszukiwaniach kupiłem kultowego Fiata 126p i spełniłem to swoje marzenie. Posiadanie klasyka, możliwość podróżowania jak za dawnych lat i spojrzenia przechodniów sprawiają ogromną radość i dają dużą satysfakcję.
Jednak w związku z posiadaniem tego ekstra samochodu pojawiła się konieczność budowy w szybkim czasie dodatkowego garażu. Świetnym pomysłem okazały się garaże blaszane. Znalazłem odpowiedniego producenta przez internet i w formularzu zamówienia wybrałem kolor, wielkość, drzwi otwierane do góry oraz dwuspadowy dach garażu. W urzędzie powiatowym zgłosiłem jego budowę (pozwolenie na budowę nie jest już konieczne). Najbardziej czasochłonnym było przygotowanie podłoża – musiałem wkopać i wypoziomować bloczki betonowe oraz zabezpieczyć grunt folią, na którą wysypałem żwir. Sam montaż konstrukcji przez firmę trwał około 3 godzin.
Wybór tego tupu garażu był bardzo dobrym pomysłem, bo już po tygodniu, niedużym kosztem, fiacik mógł bezpiecznie parkować pod dachem.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • Transport ponadnormatywny

    Bywają sytuacje, szczególnie dotyczy to dużych firm zajmujących się specjalistycznymi usługami lub firm produkcyjnych, kiedy trzeba przetransportować coś o ogromnych gabarytach i stosownym ciężarze. Chodzi tu na przykład o transport floty samochodów, do którego potrzebna jest specjalna laweta. Tak zwany transport ponadnormatywny wymaga zastosowania specjalnych środków transportu o olbrzymim udźwigu, posiadającym specjalne mocowania dla przewożonego…

  • Przyczepy podłodziowe

    Przyczepa podłodziowa Przyczepa to po prostu pojazd drogowy przeznaczony do transportu rzeczy, a przy tym przeznaczony również do bycia ciągnionym przez transportowy pojazd samochodowy. Wyróżnia się kilka rodzajów przyczep, wśród których znaleźć można przede wszystkim: przyczepy centralnoosiowe (czyli: jednoosiowe, dwuosiowe zwane tandemami, rzadziej także trzyosiowe) oraz z obrotnicą, czyli inaczej skrętnym dyszlem (dwuosiowe lub trzyosiowe)….

Kategorie