Motoryzacja

Warsztat samochodowy – Gliwice

Off 250
Warsztat samochodowy – Gliwice
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

warsztat samochodowy (9)Wpływ stanu dróg na pojazdy.

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych trudno było znaleźć równe, gładkie drogi w naszym kraju, drogi krajowe, miejskie, oraz autostrady pozostawiały wiele do życzenia, a tych ostatnich było jak na lekarstwo. Zły stan dróg nie sprzyja w utrzymaniu pojazdu w dobrej kondycji. Dziury, wyrwy i koleiny to podstawowe zagrożenia dla układu jezdnego naszego samochodu. W ciągu ostatnich ponad dwudziestu lat zaszły w tej materii spore zmiany, od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej znacząco poprawił się stan dróg, oraz ilość autostrad w kraju. Dziś z powodu złego stanu nawierzchni, warsztat samochodowy przestał już być tak często odwiedzany przez kierowców jak dawniej. Nadmienić trzeba, iż nadal jednak wiele nam brakuje do jakości nawierzchni dróg w Niemczech, czy Holandii. Warsztaty samochodowe nadal jednak mają klientów, a z powodu dziur i wyrw w drogach najczęściej zepsuciu ulega układ jezdny pojazdu, w tym zawieszenie. Koszty napraw przeważnie oscylują w granicach kilkuset złotych, które każdy z nas z pewnością wolałby wydać w inny sposób.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • Przyczepy podłodziowe

    Przyczepa podłodziowa Przyczepa to po prostu pojazd drogowy przeznaczony do transportu rzeczy, a przy tym przeznaczony również do bycia ciągnionym przez transportowy pojazd samochodowy. Wyróżnia się kilka rodzajów przyczep, wśród których znaleźć można przede wszystkim: przyczepy centralnoosiowe (czyli: jednoosiowe, dwuosiowe zwane tandemami, rzadziej także trzyosiowe) oraz z obrotnicą, czyli inaczej skrętnym dyszlem (dwuosiowe lub trzyosiowe)….

  • Blachy trapezowe

    Zastosowanie blach trapezowych jest obecnie bardzo różnorodne. Wykorzystuje się je w przemyśle motoryzacyjnym, ale i również budowlanym. Dzieje się tak głównie z uwagi na ich ciekawe funkcje oraz dużą wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Widać wyraźnie, że warto zdecydować się na zakupienie takich blach, gdy potrzebujemy zainwestować w garaż blaszany. W ten sposób taki…