Motoryzacja, Przeciski, Relokacja maszyn

Warsztat samochodowy – Gliwice

Off 257
Warsztat samochodowy – Gliwice
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

warsztat samochodowy (9)Wpływ stanu dróg na pojazdy.

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych trudno było znaleźć równe, gładkie drogi w naszym kraju, drogi krajowe, miejskie, oraz autostrady pozostawiały wiele do życzenia, a tych ostatnich było jak na lekarstwo. Zły stan dróg nie sprzyja w utrzymaniu pojazdu w dobrej kondycji. Dziury, wyrwy i koleiny to podstawowe zagrożenia dla układu jezdnego naszego samochodu. W ciągu ostatnich ponad dwudziestu lat zaszły w tej materii spore zmiany, od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej znacząco poprawił się stan dróg, oraz ilość autostrad w kraju. Dziś z powodu złego stanu nawierzchni, warsztat samochodowy przestał już być tak często odwiedzany przez kierowców jak dawniej. Nadmienić trzeba, iż nadal jednak wiele nam brakuje do jakości nawierzchni dróg w Niemczech, czy Holandii. Warsztaty samochodowe nadal jednak mają klientów, a z powodu dziur i wyrw w drogach najczęściej zepsuciu ulega układ jezdny pojazdu, w tym zawieszenie. Koszty napraw przeważnie oscylują w granicach kilkuset złotych, które każdy z nas z pewnością wolałby wydać w inny sposób.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • Ranga motoryzacji

    Jakie znaczenie ma w dzisiejszym świecie motoryzacja? Odpowiedź na to pytanie wydaje się być banalnie prosta. Motoryzacja ma we współczesnym świecie znaczenie przeogromne. Można śmiało powiedzieć, że trudno byłoby wyobrazić sobie świat bez tej dziedziny życia. Nie ulega także wątpliwości, że z roku na rok rośnie jej znaczenie. Coraz więcej ludzi nie wyobraża sobie życia…

  • Podnośniki koszowe Wrocław

    Zawsze interesowałem się motoryzacją, w różnej postaci. Intrygowały mnie szybkie samochody wyścigowe, hybrydowe rozwiązania, samochody ciężarowe, pojemne samochody rodzinne, czy też pojazdy wojskowe takie jak czołgi, samochody opancerzone, lub łaziki. Jednym słowem, wszystko to, co ma cztery koła i się kręci po powierzchni ziemi (lub tak jak czołg porusza się na specjalnych gąsienicach po terenie)….

Kategorie