Motoryzacja, Przeciski, Relokacja maszyn

Warsztat samochodowy – Gliwice

Off 262
Warsztat samochodowy – Gliwice
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

warsztat samochodowy (9)Wpływ stanu dróg na pojazdy.

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych trudno było znaleźć równe, gładkie drogi w naszym kraju, drogi krajowe, miejskie, oraz autostrady pozostawiały wiele do życzenia, a tych ostatnich było jak na lekarstwo. Zły stan dróg nie sprzyja w utrzymaniu pojazdu w dobrej kondycji. Dziury, wyrwy i koleiny to podstawowe zagrożenia dla układu jezdnego naszego samochodu. W ciągu ostatnich ponad dwudziestu lat zaszły w tej materii spore zmiany, od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej znacząco poprawił się stan dróg, oraz ilość autostrad w kraju. Dziś z powodu złego stanu nawierzchni, warsztat samochodowy przestał już być tak często odwiedzany przez kierowców jak dawniej. Nadmienić trzeba, iż nadal jednak wiele nam brakuje do jakości nawierzchni dróg w Niemczech, czy Holandii. Warsztaty samochodowe nadal jednak mają klientów, a z powodu dziur i wyrw w drogach najczęściej zepsuciu ulega układ jezdny pojazdu, w tym zawieszenie. Koszty napraw przeważnie oscylują w granicach kilkuset złotych, które każdy z nas z pewnością wolałby wydać w inny sposób.

Podobne wpisy o samochodach oraz motoryzacji:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czu przez internet można zakupić tanie przyczepy samochodowe?

View Results

Loading ... Loading ...

Opinie oraz Komentarze:

Archiwa

Losowe wpisy motoryzacyjne:

  • Mechanik Radom

    Są takie zawody, które chyba zawsze będą cieszyć się powodzeniem. Mowa tutaj o zainteresowaniu klientów. Takim zawodem na pewno jest mechanik samochodowy. Nic nie wskazuje na to, żeby na świecie było coraz mniej samochodów. Jest raczej wręcz odwrotnie. Liczba samochodów cały czas się zwiększa. A co jest najważniejsze, kiedy mamy samochód w garażu? Na pewno…

  • Firma kurierska Warszawa

    Jeżeli zastanawiacie się jaka jest najlepsza firma kurierska to polecam szukać w Warszawie. Firma kurierska Warszawa to kierunek, który stał się atrakcyjny dla całej masy ludzi i to nie jest tak, że mówię tylko o swoim zdaniu. Wiele osób całkowicie podziela moją opinię. Co ważne, firma kurierska Warszawa to bardzo często nie są duże koszty….

Kategorie